Rzetelny Regulamin Rzetelny Prawnik Rzetelna Umowa Polityka Bezpieczeństwa Prawo Konsumenckie Rzetelny Konkurs

Praca: PHP Developer

Zakres obowiązków:

  • Bliska współpraca z Business Architectem
  • Udział w projektowaniu i analizie projektów
  • Programowanie i utrzymanie aplikacji w technologii PHP
  • Dbanie o wysoką jakość kodu - code review, code refactoring

Wymagania:

  • Doświadczenie w programowaniu w PHP 7.1 poparte konkretnymi projektami (minimum 3 lata)
  • Znajomość ORM (Doctrine)
  • Bardzo dobra znajomość programowania obiektowego/wzorców projektowych
  • Dobra znajomość relacyjnych i nierelacyjnych baz danych
  • Umiejętność pracy z GIT
  • Zdolności analityczne i umiejętność samodzielnego rozwiązywanie problemów technicznych

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość technologii/narzędzi: PHPStorm, Jenkins, HTML5

Oferujemy:

  • Pracę przy ciekawych projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
  • Elastyczną forma współpracy
  • Realny wpływ na procesy IT
  • Doskonałą atmosferę pracy
  • Baristę, który spełnia niemal każde życzenie kawowe
  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, dofinansowanie karty MultiSport Plus, Short Friday
  • Hulajnogę w pakiecie niezbędnych narządzi do pracy

Aplikacje proszę wysyłać na adres: praca@rzetelnagrupa.pl