Rzetelny Regulamin Rzetelny Prawnik Rzetelna Umowa Polityka Bezpieczeństwa Prawo Konsumenckie Rzetelny Konkurs

Praca: Redaktor lub redaktorka serwisu internetowego

Zakres obowiązków:

  • Pisanie tekstów do serwisu prawokonsumenckie.pl (minimalna liczna własnych tekstów w miesiącu – 12)
  • Publikacja tekstów w serwisie
  • Uzupełnianie contentu strony o aktualności dotyczące tematyki prawa konsumenckiego
  • Wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych, ciekawych tematów
  • Opieka merytoryczna nad serwisem
  • Inicjowanie i koordynowanie wszelkich działań rozwojowych serwisu
  • Przygotowanie do publikacji pozostałych tekstów: korekta, redakcja
  • Wybór zdjęć i infografik do serwisu
  • Prowadzenie sekcji „Opinie i komentarze”
  • Współpraca z działem marketingu
  • Udział w branżowych wydarzeniach, konferencjach i spotkaniach prasowych
  • Monitoring mediów pod kątem zagadnień związanych z prawem konsumenckim
  • Prowadzenie firmowego konta na Twitterze

Wymagania:

  • Sprawne i lekkie pióro jako rzecz oczywista
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie w prowadzeniu konta na Twitterze
  • Znajomość przepisów prawa konsumenckiego
  • Umiejętność wyszukiwania i weryfikacji tematów
  • Mile widziane doświadczenie w dużych serwisach internetowych o tematyce ekonomicznej/prawnej
  • Kreatywność, odpowiedzialność, terminowość, skuteczność

Oferujemy:

  • Forma zatrudnienia – elastycznie dopasowana do potrzeb (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, B2B, freelancer - praca zdalna)
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, dofinansowanie karty MultiSport Plus, elastyczne godziny pracy, Short Friday, pyszna kawa
  • Praca w zwinnej organizacji, w zgranym i otwartym zespole
  • Niezbędne narzędzia do pracy – hulajnoga

Aplikacje proszę wysyłać na adres: praca@rzetelnagrupa.pl