Aktualności

Praca: Specjalista ds. ochrony danych osobowych

3 września 2018
Szukamy osób do pracy w zakresie ochrony danych osobowych. Zapraszamy osoby z doświadczeniem i wiedzą prawną w zakreise ochrony danych osobowych do aplikowania.

Specjalista ds. ochrony danych osobowych

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer referencyjny: ODO

Zakres obowiązków:

 

 • obsługa projektów z zakresu ochrony danych osobowych
 • udział w projektach wykonywanych dla klientów firmy w zakresie dostosowania przedsiębiorstwa klienta do wymogów ustawy o ochronie danych osobowych
 • opracowywanie interpretacji prawnych w obszarze ochrony danych osobowych
 • opracowywanie dla klientów wymaganej prawem dokumentacji
 • wsparcie klientów w obszarze ochrony danych osobowych

 

Wymagania:

 

 • znajomość zagadnień z zakresu ochrony danych osobowych
 • doświadczenie i praktyka w stosowaniu prawa ochrony danych osobowych
 • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
 • sumienność, dokładność i terminowość w zakresie realizowanych zadań

 

Oferujemy:

 

 • pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie z kapitałem polskim
 • możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych
 • przyjazną atmosferę
 • pracę w pełnym wymiarze godzin pon. – pt. 9 -17
 • atrakcyjne wynagrodzenie
 • pakiet benefitów: opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport Plus, Short Friday

 

Aplikacje proszę wysyłać na adres: [email protected]

SWOT24 - doradztwo, analiza pozycjonowania i analiza konkurencji

22 lipca 2016

Rzetelna Grupa wprowadziła do swojego portfolio nową usługę w obszarze doradztwa biznesowego - SWOT24. 

Rzetelna Grupa wprowadziła do swojego portfolio nową usługę w obszarze doradztwa w obszarze pozycjonowania SWOT24. Usługa pozwala na wielowymiarowe analizy działań prowadzonych w internecie w zakresie pozycjonowania stron www, wartości treści, słów kluczowych, czy ogólnej oceny „zdrowia domeny”, a także analizy konkurencji.

W czasach tak dużej konkurencji, każdemu przedsiębiorcy zależy na zbudowaniu przewagi nad konkurencją lub poznania, jak konkurencja buduje swoją dominującą pozycję. Przewagę na rynku buduje unikatowe portfolio czy choćby nieszablonowe podejście do sprzedaży. Dziś, często jednak pozycję „o krok przed konkurencją” buduje pozyskana informacja. Zdobycie cennych informacji na temat działalności firmy konkurencyjnej, pozwala m.in. na analizę i weryfikację działań, a co za tym idzie wyprzedzenie konkurencji na wielu płaszczyznach. Marketingowcy, którzy od lat prześcigają się w skuteczności swoich kampanii w internecie, wiedzą to najlepiej. Dobrze wykorzystana informacja to klucz do sukcesu. Rzetelna Grupa wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i oddaje w Państwa ręce usługę SWOT24 dostarczającą szczegółowych informacji na temat działań konkurencji w internecie.

SWOT24 idealnie sprawdzi się także w sytuacji, gdy planujecie Państwo rozpocząć sprzedaż swoich produktów lub usług na rynkach zarówno krajowych jak i zagranicznych i potrzebujecie szczegółowej analizy konkretnego asortymentu na wybranym rynku docelowym.

Szczczegóły uslugi: pobierz PDF

Zapytania w sprawie usługi SWOT24 prosimy kierować na adres: [email protected]

 

Wakacje z ODO: Cykl szkoleń z zakresu ochrony danych osobowych - zapisz się już dziś

19 maja 2016

Serdecznie zapraszamy na cykl webinarów poświęconych tematyce ochrony danych osobowych. Z uwagi na obszerność tematu oraz chęć przekazania Państwu wiedzy w przystepnej i atrakcyjnej formie, podzieliliśmy webinarium na 4 sesje. Każda z nich potrwa od 45-60 min. 

Plan sesji

SESJA 1.Termin: 4 lipca 2016 r. (poniedziałek) Start godz. 10:00

 • Akty prawne.
 • Podstawowe pojęcia:
  • ​dane osobowe,
  • zbiór danych,
  • administrator danych,
  • przetwarzanie danych,
  • system informatyczny,
  • państwo trzecie.
 • Podstawy prawne do przetwarzania danych osobowych.

SESJA 2.

Termin: 7 lipca 2016 r. (czwartek) Start godz. 10:00
 • Prowadzenie dokumentacji:
  • nadawanie upoważnień,
  • prowadzenie ewidencji osób upoważnionych,
  • powierzenie przetwarzania.
 • Podjęcie właściwych środków zabezpieczeń.
 • Sprawdzanie zgodności przetwarzania danych osobowych z przepisami.

SESJA 3.

Termin: 19 lipca 2016 r. (wtorek) Start godz. 10:00
 • Rola administratora bezpieczeństwa informacji.
 • Obowiązki informacyjne.
 • Prawa osoby, której dane dotyczą.

SESJA 4.Termin: 26 lipca 2016 r. (wtorek) Start godz. 10:00

 • Rejestracja zbiorów danych lub powołania ABI w rejestrze GIODO.
 • Przekazywanie danych do państw trzecich.
 • Uprawnienia GIODO i przepisy karne.  

Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem email: w[email protected] W temacie prosimy podać numer sesji, w której chcą Państwo wziąć udział. By zdobyć pełną wiedzę o ochronie danych osobowych, zachęcamy do uczestniczenia w całym cyklu. Wówczas w temacie zgłoszenia należy wpisać "CYKL".

W treści maila należy podać: imię i nazwisko, nazwę firmy, dane kontaktowe (adres email i nr tel.).

 

Już 6 kwietnia X Targi eHandlu w Katowicach

23 marca 2016
Tym razem branża e-commerce spotka się w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Start o godz. 10:00. Znajdziecie nas na stoisku K6. Gorąco zapraszamy.

Rzetelna Grupa partnerem V edycji kongresu POLISH BUSINESSWOMAN CONGRESS, 1-2 kwietnia 2016 r. Warszawa

23 marca 2016

Fundacja Międzynarodowy Inkubator Kobiet Biznesu i magazyn „Businesswoman life” zapraszają na V POLISH BUSINESSWOMAN CONGRESS, który odbędzie się 1 i 2 kwietnia 2016 roku w hotelu Gromada Lotnisko przy ul. 17 stycznia 32 w Warszawie. Hasłem przedowdnim tegorocznej edycji jest: Transformacja – nowe podejście do biznesu. Rzetelne Grupa jest partnerem wydarzenia.

Polish Businesswoman Congress to wyjątkowe seminarium dedykowane dla osób przedsiębiorczych, zarówno tych prowadzących już swój biznes i poszukujących dalszych możliwości rozwoju, jak również dla osób poszukujących pomysłu i inspiracji do założenia własnej firmy. W trakcie wydarzenia odbędą się liczne panele dyskusyjne i eksperckie, pokazy mody, a w części wystawienniczej będą miały miejsce targi z produktami i usługami dla biznesu

Eksperci i uznani mówcy - autorytety w swoich dziedzinach, wygłoszą prelekcje z obszarów: brandingu, negocjacji, motywacji, budowania skutecznych zespołów, prawa i zarządzania płynnością finansową.

Uczestnicy kongresu dowiedzą się m.in.:

 • jak skutecznie budować markę własną i przedsiębiorstwa,
 • jak efektywnie rozwijać swój potencjał,
 • jak sprzedawać, aby zwiększyć zyski firmy i zdobywać lojalnych klientów.

Polish Businesswoman Congress to największy kongres kobiet biznesu w Polsce, który na stałe wpisał się w plan biznesowych wydarzeń. W jednym miejscu gromadzi blisko 2 000 przedsiębiorczych osób.

Udział w wydarzeniu wezmą m.in.: Maria Rotkiel, Omenaa Mensah, Grażyna Wolszczak, Joanna Orleańska, Anna Jagodzińska, Kamila Rowińska, prof. Andrzej Blikle, Krzysztof Sarnecki, Adam Adamonis, dr n.med. Piotr Niedziałkowski, dr Ewa Maleszyk, Michał Nowak, Sylwia Łuć i wielu innych.

I imieniu swoim i Organizatora serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu oraz bezpośredniego spotkania z przedstawicielami Rzetelnej Grupy. Znajdziecie nas Państwo na stoisku nr 46.

Do zobaczenia.

 

Rzetelna Grupa partnerem kampanii "Miesiąc Bezpieczeństwa" organizowanej przez home.pl

3 marca 2016

Marzec - Miesiącem Bezpieczeństwa w kalendarzu home.pl i Rzetelnej Grupy. Kampania staruje 1 marca br. i potrwa do 31 marca.

W ramach partnerskiej współpracy, home.pl, doceniając naszą dotychczasową działalność na rynku e-commerce w zakresie bezpieczeństwa prawnego, zaprosił nas do udziału w kampanii, w której główny akcent położony jest na szeroko rozumiane bezpieczeństwo i kompleksową ofertę dla przedsiębiorców prowadzących działalność w sieci - SSL, programy antywirusowe, ochrona www, backup danych i opieka prawna.

W ramach kampanii, specjalnie dla klientów home.pl, przygotowaliśmy wyjątkową ofertę promocyjną (oszczędność do 55%) na usługi związane m.in. z certyfikacją sklepów i serwisów internetowych, opieką prawną Rzetelnego Prawnika czy prawnym zabezpieczeniem konkursów i gier losowych/loterii. 

Promocyjna oferta dostępna TUTAJ

KONKURS
Marcowej kampanii będzie towarzyszył konkurs organizowany przez Rzetelną Grupę, w którym do wygrania będzie voucher o wartości 500,00 zł netto na usługi w ramach opieki prawnej.

Szczegóły konkursu znajdują się na profilu home.pl na Facebooku

 

 

Rzetelna Grupa na konferencji "I love Marketing"

22 lutego 2016

Ciekawa formuła oraz spora dawka inspirującej wiedzy zachęciły nas do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Będziemy nie tylko uczestnikami konferencji, znajdziecie nas w materiałach konferencyjnych przygotowanych przez Organizatora oraz podczas sesji networkingowych. Chętnie opowiemy jak zabezpieczyć prawnie działania marketingowe, np. te prowadzone w social media, choćby organizację konkursu czy loterii.

W imieniu swoim i Organizatora serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji. Start 1 marca o godz. 9:00 - Multikino Złote Tarasy w Warszawie.
Szczegóły konferencji: http://sprawnymarketing.pl/szkolenia/konferencja/

Do zobaczenia.

Rzetelna Grupa na targach E-SOLUTIONS 16-18 lutego 2016 r.

8 lutego 2016

Już za tydzień, dokładnie 16-18 lutego br. zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach E-SOLUTIONS, które odbędą się w nowym centrum targowo-konferencyjnym WARSAW EXPO w Nadarzynie.

Targi dedykowane są dla szeroko rozumianej branży e-commerce. To spotkanie dla kupujących i dostawców najnowszych technologii, produktów i usług oraz przedsiębiorców planujących uruchomienie biznesu w sieci, czy poszerzenie swojej działaności np. o sklep internetowy.

Będzie to świetna okazja do bezpośredniego spotkania z nami, poznania usług Rzetelnej Grupy oraz specjalnej oferty rabatowej przygotowanej specjalnie dla tych, którzy odwiedzą nasze stoisko (A12) i wykupią jeden z promocyjnych pakietów.

Rzetelna Grupa zaprezentuje kompleksowe usługi prawne w zakresie zabezpieczenia prawnego biznesu prowadzonego w sieci.

Serdecznie zapraszamy.

Warunki uczestnictwa w targach oraz szczegółowy program wydarzenia dostępne są na stronie Organizatora: 
e-solutions.com.pl/

Oferta pracy na stanowisku: radca prawny

8 stycznia 2016

Do naszego działu prawnego poszukujemy radców prawnych lub aplikantów 3. roku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami ogłoszenia i aplikowania.

Miejsce pracy: Warszawa
Wymiar pracy: pełen etat

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:

 • doradztwo prawne dla klientów firmy, 
 • opracowywanie audytów, regulaminów sklepów i serwisów internetowych, programów partnerskich
  i lojalnościowych oraz konkursów w tym loterii, 
 • opracowywanie umów gospodarczych,
 • sporządzanie dokumentacji do GIODO.

​Wymagania:

 • zdolności analitycznych,
 • rozumienia systemu prawa i zasad jego stosowania,
 • inicjatywy, odpowiedzialności i pełnego zaangażowania w wykonanie powierzonych zadań,
 • umiejętności pracy w zespole i doskonałej organizacji pracy, 
 • bardzo dobrej znajomości prawa cywilnego, prawa konsumenckiego, ustawy o ochronie danych osobowych,
 • prawa pracy, ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, prawa własności intelektualnej,
 • łatwość komunikowania się,
 • systematyczność i dokładność,
 • samodzielność i zdyscyplinowanie,
 • umiejętność rozwiązywania problemów. 

Oferujemy:

 • pracę w stabilnej w prężnie rozwijającej się firmie z kapitałem polskim,
 • możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych, 
 • przyjazną atmosferę, 
 • pracę w pełnym wymiarze godzin pon. – pt. 9 -17, 
 • satysfakcjonujące wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: [email protected]

 

 

Oferta pracy na stanowisku: sales manager

8 stycznia 2016

Do naszego działu sprzedaży poszukujemy sprzedawców z doświa-dczeniem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami ogłoszenia i aplikowania.

Miejsce pracy: Warszawa
Wymiar pracy: pełen etat

Realizacja zadań polegać ma na obsłudze potencjalnych klientów, którzy kontaktują się z naszą firmą oraz prowadzenia działań aktywnej sprzedaży usług naszej firmy.

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:

 • realizację założeń sprzedażowych poprzez kompleksową obsługę klientów: informowanie o produkcie, przygotowanie ofert, podtrzymanie zainteresowania ofertą, prowadzenie negocjacji i uzgadnianie warunków umowy, przygotowywanie umów przy wsparciu prawnika,
 • obsługę systemu CRM,
 • uczestnictwo w wydarzeniach branżowych tj. targi, konferencje.

Wymagania:

 • doświadczenie w pracy w dziale handlowym,
 • łatwość komunikowania się i nawiązywania relacji,
 • zdolności handlowe i negocjacyjne,
 • umiejętność formułowania ofert handlowych,
 • zorientowanie na klienta i wyniki,
 • systematyczność i dokładność,
 • samodzielność i zdyscyplinowanie,
 • umiejętność rozwiązywania problemów,
 • doświadczenie prawne będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane,
 • znajomość rynku e-commerce będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

 • pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie z kapitałem polskim,
 • ​możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych,
 • przyjazną atmosferę,
 • pracę w pełnym wymiarze godzin pon. – pt. 9 -17,
 • atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres [email protected]

 

 

Oferta pracy na stanowisku: programista PHP

8 stycznia 2016

Aktualnie poszukujemy programisty PHP do realizacji i rozwoju naszych serwisów internetowych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty pracy i składania aplikacji.

Miejsce pracy: Warszawa
Wymiar pracy: pełen etat

 

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:

 • tworzenie i wsparcie aplikacji internetowych tworzonych w języku PHP,
 • rozwijanie umiejętności w PHP,
 • samodzielna analiza wymagań, przygotowanie gotowych rozwiązań oraz udział w pracach projektowych
 • i analitycznych,
 • prowadzenie testów jednostkowych własnych rozwiązań,
 • dokumentowanie prac.

Wymagania:

 • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku programisty PHP,
 • bardzo dobra znajomość PHP5,
 • znajomość relacyjnych baz danych, przede wszystkim MySQL,
 • umiejętność tworzenia i aktualizowania dokumentacji technicznej oraz projektowej,
 • doświadczenie w integracji systemów przez API (XML, JS),
 • znajomość dobrych praktyk w zakresie modularyzacji architektury,
 • znajomość technologii internetowych (HTML5, JavaScript, jQuery, jQuery Mobile, CSS3, Ajax),
 • znajomość systemów kontroli wersji (GIT, SVN),
 • komunikatywność,
 • chęć nauki i rozwijania swoich umiejętności.

Oferujemy:

 • pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie z kapitałem polskim,
 • możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych w ciekawych projektach e-commerce,
 • udział w projektach wykorzystujących najnowsze technologie,
 • przyjazną atmosferę pracy w ciekawym i zgranym zespole,
 • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres [email protected]