Rzetelny Regulamin Rzetelny Prawnik Rzetelna Umowa Polityka Bezpieczeństwa Prawo Konsumenckie Rzetelny Konkurs

Publikacje

 • Błędy w regulaminach e-sklepów

  23 listopad 2015

  Większość sklepów internetowych nie dostosowała swoich regulaminów do wymogów ustawy o prawach konsumenta. O problemach e-sprzedawców mówił w Polskim Radiu 24 Rafał Stępniewski z portalu Rzetelnyregulamin.pl

 • Jak e-sklepy poradziły sobie z dostosowaniem się do nowych przepisów konsumenckich?

  19 listopad 2015

  O wdrożeniu zmian prawnych w e-sklepach, niemal po roku od wprowadzenia nowej ustawy konsumenckiej, Agata Zamęcka w programie "Biznes dla Ludzi" w TVN24 BiŚ rozmawiała z Rafałem Stępniewski z serwisu Rzetelnyregulamin.pl.

 • Informowanie idzie e-sprzedawcom opornie

  16 listopad 2015

  Wiele e-sklepów nadal nie dostosowało się do obowiązku informowania konsumentów o pełni ich praw. Prawie 73 proc. zbadanych sklepów internetowych ma nadal istotne błędy w dokumentach. O wynikach przeprowadzonego badania opowiada w Polskim Radiu 24 Rafał Stępniewski z serwisu Rzetelenyregulamin.pl.

 • Zwroty i reklamacje e-zakupów

  03 listopad 2015

  Podczas zakupów przez Internet przysługuje nam więcej praw niż w sklepach stacjonarnych. Chodzi głównie o możliwość zwrotu towaru. W Polskim Radiu 24 o prawach kupujących i obowiązkach sprzedających w sieci mówił Rafał Stępniewski z portalu rzetelnyregulamin.pl.

 • Sklepy internetowe to wygodna forma e-handlu, ale i szereg wymagań prawnych

  23 październik 2015

  Przedsiębiorcy masowo inwestują w e-handel, widząc w nim spory zysk. Ale obsługa e-sklepu wiąże się dodatkowo z koniecznością spełnienia szeregu wymagań prawnych, podkreśla w Polskim Radiu 24, Rafał Stępniewski - Rzetelnyregulamin.pl.