Dokumenty potrzebne do rozpoczęcia działalności w Internecie

Planujesz rozpocząć prowadzenie firmy w sieci? Niezależnie od tego, czy będzie to działalność usługowa czy handlowa, musisz zadbać o to, aby Twój biznes działał w zgodzie z obowiązującymi w naszym kraju przepisami. O tym, jakie dokumenty są potrzebne do legalnego prowadzenia działalności w internecie dowiesz się z darmowego poradnika, który możesz pobrać w tym miejscu.


pobierz materiał

Co znajdziesz w materiale?

Poznasz porady na temat prowadzenia firmy w sieci zgodnie z prawem, a dokładnie:

Najważniejsze dokumenty

W poradniku przedstawiamy 3 podstawowe rodzaje dokumentów, które obowiązkowo musi posiadać każda firma działająca w internecie - wraz z dokładnym opisem tego, jakie treści powinny się w nich znaleźć.

Podstawa prawna

Obowiązki posiadania poszczególnych dokumentów w przypadku np. prowadzenia sklepu internetowego nie wzięły się znikąd - w materiale wskazujemy dokładne ustawy, które nakładają na przedsiębiorców on-line wspomniane wcześniej obowiązki.

RODO a działalność w internecie

Przekonaj się, jak nowe unijne przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych odnoszą się do prowadzenia działalności w sieci - dowiedz się, jak spełnić obowiązek informacyjny nakładany na przedsiębiorców przez RODO.

Wypełnij formularz i pobierz:
...
Proszę wypełnić wymagane pola