Rzetelny Regulamin Rzetelny Prawnik Rzetelna Umowa Polityka Bezpieczeństwa Prawo Konsumenckie Rzetelny Konkurs

Aktualności

Specjalista ds. ochrony danych osobowych

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer referencyjny: ODO

Zakres obowiązków:

  • obsługa projektów z zakresu ochrony danych osobowych
  • udział w projektach wykonywanych dla klientów firmy w zakresie dostosowania przedsiębiorstwa klienta do wymogów ustawy o ochronie danych osobowych
  • opracowywanie interpretacji prawnych w obszarze ochrony danych osobowych
  • opracowywanie dla klientów wymaganej prawem dokumentacji
  • wsparcie klientów w obszarze ochrony danych osobowych

Wymagania:

  • znajomość zagadnień z zakresu ochrony danych osobowych
  • doświadczenie i praktyka w stosowaniu prawa ochrony danych osobowych
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • sumienność, dokładność i terminowość w zakresie realizowanych zadań

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie z kapitałem polskim
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych
  • przyjazną atmosferę
  • pracę w pełnym wymiarze godzin pon. – pt. 9 -17
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport Plus, Short Friday

Aplikacje proszę wysyłać na adres: [email protected]