Rzetelny Regulamin Rzetelny Prawnik Rzetelna Umowa Polityka Bezpieczeństwa Prawo Konsumenckie Rzetelny Konkurs

Aktualności

Rzetelna Grupa wprowadziła do swojego portfolio nową usługę w obszarze doradztwa w obszarze pozycjonowania SWOT24. Usługa pozwala na wielowymiarowe analizy działań prowadzonych w internecie w zakresie pozycjonowania stron www, wartości treści, słów kluczowych, czy ogólnej oceny „zdrowia domeny”, a także analizy konkurencji.

W czasach tak dużej konkurencji, każdemu przedsiębiorcy zależy na zbudowaniu przewagi nad konkurencją lub poznania, jak konkurencja buduje swoją dominującą pozycję. Przewagę na rynku buduje unikatowe portfolio czy choćby nieszablonowe podejście do sprzedaży. Dziś, często jednak pozycję „o krok przed konkurencją” buduje pozyskana informacja. Zdobycie cennych informacji na temat działalności firmy konkurencyjnej, pozwala m.in. na analizę i weryfikację działań, a co za tym idzie wyprzedzenie konkurencji na wielu płaszczyznach. Marketingowcy, którzy od lat prześcigają się w skuteczności swoich kampanii w internecie, wiedzą to najlepiej. Dobrze wykorzystana informacja to klucz do sukcesu. Rzetelna Grupa wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i oddaje w Państwa ręce usługę SWOT24 dostarczającą szczegółowych informacji na temat działań konkurencji w internecie.

SWOT24 idealnie sprawdzi się także w sytuacji, gdy planujecie Państwo rozpocząć sprzedaż swoich produktów lub usług na rynkach zarówno krajowych jak i zagranicznych i potrzebujecie szczegółowej analizy konkretnego asortymentu na wybranym rynku docelowym.

Szczczegóły uslugi: pobierz PDF

Zapytania w sprawie usługi SWOT24 prosimy kierować na adres: [email protected]